PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Luxusní rodinný apartmán Albrechtice

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt se nachází v obci Albrechtice v Jizerských horách a přímo sousedí s lyžařským areálem Detoa Ski (Krteček). Ke skiareálu Tanvaldský Špičák je to cca 300m, na lyžařský areál Světlý vrch 200m.
Vybavení a služby
Plně vybavený apartmán pro 6 osob. Obývací pokoj, kuchyň, 2x ložnice, šatna, 2x WC, koupelna. Pokoje jsou vybaveny 2x sedací soupravou, 3x TV(plná verze Skylink - 354 programů), WiFi. Kuchyně je plně vybavená nádobím pro 6 osob, myčkou, multifunkční troubou, lednicí, mrazákem, toastovačem, kávovarem, rychlovarnou konvicí, atd. V šatně a na chodbě je podlahové topení + radiátory pro rychlé vysušení bot a oblečení. K dispozici jsou sáňky a boby. K dispozici je také dětská postýlka. Možnost využití venkovní terasy - grilování a ohniště. Dřevo zajištěno za poplatek. V objektu je lyžárna / kolárna. Parkování přímo u objektu pro 4 auta.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V těsné blízkosti je možné využít skiareály Detoa, Tanvaldský Špičák a Světlý vrch. Mimo zimní sezónu je zde množství cyklostezek. Cyklotrialové trati na Špičáku. Míst k výletům nabízí Jizerské hory opravdu mnoho, např. Protržená přehrada, Jizerka, Josefodolská přehrada, přehrada Souš, rozhledny Špičák, Slovanka, Královka, Štěpánka a Černá Studnice. Jen 15km do Harrachova, kde naleznete Pivní lázně, Mumlavské vodopády, lanovku na Čertovu horu a mnoho dalšího. Těšíme se na Vás.